REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Tajemnice dworca dla najmłodszych

Od Tajemnice dworca dla najmłodszych 11-01-2018 : 14:59

Hello Poland ma zaszczyt przedstawić specjalną edycję zwiedzania dworca Wrocław Główny skierowaną do najmłodszych! Zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich opiekunów 17 stycznia o godzinie 12:00.
foto: Patrycja Wites

Dworzec Wrocław Główny jest nie tylko miejscem, w którym rozpoczynają się wspaniałe podróże. To również magiczna okolica, w której zamieszkują tajemnicze istoty – psotne krasnale oraz dostojne smoki, które szczególnie upodobały sobie perony. Jaki ma to związek z tym, że budynek dworca przypomina prawdziwy pałac?

Podczas wycieczki poznacie ciekawe historie i legendy związane z dworcem, odnajdziecie gdzie mieszkają krasnale i smoki, zobaczycie największe „skarby” dworca – wspaniałe komnaty ukryte w zupełnie niepozornych miejscach, a także dowiecie się sporo na temat podróżowania koleją.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei. Nikt nie zna naszego wrocławskiego dworca jak ona!

Szczegóły i zapisy: http://hello-poland.com.pl/produkt/tajemnice-dworca-dla-najmlodszych-17-01-18/

Koszt wycieczki: 25 zł/os. (w cenie zestawy audio-tour, tzw. „słuchawki”).

Dzieci do lat 3 – wstęp wolny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 153 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 10 ):
do góry