REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Wieczorne zwiedzanie Kolejkowa nie tylko dla dzieci!

Od PW 11-01-2018 : 14:56

Hello Poland zaprasza 18 stycznia o 18:00 na niezwykłą wycieczkę z przewodnikiem po makiecie Dolnego Śląska! Tym razem po godzinach otwarcia odwiedzimy bajkowe Kolejkowo! Poznaj wspaniały Dolny Śląsk w miniaturze i zobacz największą makietę kolejową w Polsce!
foto: Patrycja Wites

Całe Kolejkowo będzie do naszej wyłącznej dyspozycji, a nasz przewodnik dostarczy Wam niezwykłych informacji oraz moc ciekawostek na temat Wrocławia i Dolnego Śląska!

Przygotowaliśmy dla Was moc zagadek, opowieści i legend… nie tylko dla dzieci :) Przyjrzymy się temu, co się dzieje za sklepem, kiedy nikt nie widzi; dowiemy się, jaką część garderoby ukradł właścicielce niesforny piesek oraz sprawdzimy, kim jest tajemniczy wielbiciel wieszający miłosny plakat na wiadukcie kolejowym!

Zabierzemy Was także „za kulisy” Kolejkowa, gdzie podejrzymy modelarza przy pracy i pokażemy Wam najnowszą, świeżo udostępnioną część makiety.

Jest to wyjątkowa okazja by zwiedzić miasto i region w miniaturowym świecie, który w niezwykły sposób prezentuje KOLEJKOWO!

Koszt wycieczki: 39 zł za osobę
W cenie bilety wstępu do Kolejkowa.

Szczegóły i zapisy: http://hello-poland.com.pl/produkt/wieczorne-zwiedzanie-kolejkowa-nie-tylko-dla-dzieci/

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 206 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 1 ):
do góry