REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Policjanci zatrzymali dilera i przechwycili ponad 1000 porcji amfetaminy

Od 10-01-2018 : 13:53

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 1000 porcji handlowych. Zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
foto:

Funkcjonariusze Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu prowadząc działania operacyjne ustalili osobę, która może zajmować się rozprowadzaniem środków odurzających.

W związku z tym policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca Wrocławia. Funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie stolicy Dolnego Śląska ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Ponadto zabezpieczono również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz pieniądze.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy w tym również to skąd zatrzymany posiadał narkotyki i gdzie one miały trafić.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających znacznej ilości oraz handel nimi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

| 285 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 10 ):
do góry