REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Wałbrzyscy policjanci poszukiwali zaginionej 13-latki

Od 10-01-2018 : 13:42

Kilkudziesięciu policjantów poszukiwało w minioną sobotę 13-letniej wałbrzyszanki, której zaginięcie przed południem zgłosili najbliżsi. Dzięki sprawnej akcji i zaangażowaniu funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach od wszczęcia poszukiwań odnaleźli dziewczynkę. Okazało się, że nie informując nikogo nastolatka poszła do swojej koleżanki.
foto:

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci zawsze traktują bardzo poważnie. Dlatego też niezwłocznie po otrzymaniu informacji, w sobotę przed godziną 12:00, podjęto decyzję o zaangażowaniu maksymalnej liczby funkcjonariuszy do działań poszukiwawczych. Prowadzone je w rejonie dzielnicy Biały Kamień.


Już kilkadziesiąt minut później, wykonując czynności operacyjne, funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, ustalili możliwe miejsce pobytu małoletniej.

Pojechali pod wskazany adres i odnaleźli dziewczynkę.


Okazało się, że 13-latka wyszła z domu w odwiedziny do mieszkającej nieopodal koleżanki.  Córkę od policjantów z V Komisariatu Policji w Wałbrzychu odebrała szczęśliwa mama.

| 268 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 7 ):
do góry