REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Ostrów Tumski jakiego jeszcze nie znaliście!

Od PW 08-01-2018 : 13:04

Wyrusz z nami do serca Wrocławia, poznaj miejsce, w którym ponad tysiąc lat temu rozpoczęła się historia tego wspaniałego miasta! Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem po Ostrowie Tumskim – miejscu, które wszyscy doskonale znamy, ale czy na pewno odkryliśmy wszystkie jego tajemnice?
foto: VTW

Wszyscy znają katedrę górującą nad Ostrowem, ale czy wiecie, że nieopodal niej znajduje się pierwszy zamek piastowski z XII wieku? Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądało to miejsce po II wojnie światowej, kiedy większość budynków została zrujnowana? Chcielibyście się dowiedzieć, w jakich okolicznościach Ostrów przestał być wyspą i gdzie niegdyś znajdowała się fosa?

W te i wiele innych tematów wprowadzi Was licencjonowany przewodnik miejski, Pani Iwona Stec, która Ostrów Tumski zna jak nikt inny! To miejsce o burzliwej historii i wielu tajemnicach, które z pewnością przeniosą Was choć na chwilę do innego, niezwykłego świata… Wyrusz z nami w tę magiczną podróż przez stulecia!

ZAPISY: http://hello-poland.com.pl/produkt/ostrow-tumski-jakiego-jeszcze-nie-znaliscie-13-01-18/

Koszt wycieczki - 35 zł

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerami telefonu +48 667 999 952 i +48 667 999 906 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 191 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 9 ):
do góry