REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z podpaleniem biura poselskiego

Od 15-12-2017 : 09:28

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie biura poselskiego, jakie miało miejsce na początku tego tygodnia na terenie powiatu oleśnickiego. Do zatrzymania doszło w dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych. W chwili obecnej wykonywane są z udziałem zatrzymanego czynności procesowe.
foto:

Prowadząc czynności wykrywcze funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 40 - letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego. Zatrzymanie miało związek ze zdarzeniem, do jakiego doszło na terenie Sycowa, gdzie w nocy z 11 na 12 grudnia br. nieznany jeszcze wówczas sprawca podpalił lokal biura poselskiego.


Do zatrzymania doszło w dniu 14 grudnia 2017 roku w godzinach popołudniowych w miejscu zamieszkania mężczyzny. Zatrzymany został przewieziony do siedziby dolnośląskiej policji.


Obecnie funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i Prokuratura Krajowa wykonują z jego udziałem czynności procesowe.

| 184 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 2 ):
do góry