REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Niedoszły samobójca

Od 15-12-2017 : 09:11

Dzięki natychmiastowej reakcji i podjętym działaniom ratowniczym policjanci z Dzierżoniowa uratowali 19-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze w nocy zauważyli na jednym z osiedli wiszącą na drzewie osobę. Policjanci wykorzystując radiowóz, weszli na auto i odcięli desperata.
foto:

Dzierżoniowscy policjanci pełniąc służbę patrolową w nocy, na jednym z osiedli miasta, zauważyli wiszącego na drzewie mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast o zdarzeniu powiadomili dyżurnego jednostki oraz wezwali na miejsce pogotowie. Policjanci ruszyli na pomoc desperatowi. W tym czasie do pomocy dojechał drugi patrol policji. Aby dotrzeć do osoby policjanci wykorzystali policyjny radiowóz. Podjechali najbliżej jak się dało, weszli na auto i odcięli mężczyznę. Młody człowiek nie dawał oznak życia. Policjanci natychmiast podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. W trackie udzielania pomocy przywrócili mu podstawowe czynności życiowe, przywracając tętno. Po przyjeździe pogotowia ratunkowego mężczyzna został zabrany do szpitala


W tym przypadku spostrzegawczość i szybko podjęte działania ratownicze doprowadziły do uratowania życia 19-letniemu mężczyźnie.

| 451 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 7 ):
do góry