REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Policjanci eskortowali samochód przewożący rodzącą kobietę

Od 14-12-2017 : 12:20

Policjanci ruchu drogowego z wrocławskiej komendy miejskiej w trakcie patrolowania miasta zostali poinformowani przez kierowcę jednego z samochodów, że wiezie żonę, która jest w zaawansowanej ciąży i najprawdopodobniej zaczęła właśnie rodzić. Na pomoc ze strony funkcjonariuszy w przedostaniu się do szpitala przez zatłoczone miasto, nie trzeba było długo czekać. Kierującego policjanci pilotowali przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych na SOR, gdzie czekali już lekarze powiadomieni wcześniej przez dyżurnego.
foto:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w trakcie pełnienia służby na terenie miasta, na ul. Ślężnej zostali zaalarmowani przez jednego z kierowców o nietypowej sytuacji. Okazało się, że znajdująca się w zaawansowanej ciąży żona kierowcy, którą przewoził autem, najprawdopodobniej zaczęła właśnie rodzić. Kobieta uskarżała się też na bardzo silne bóle brzucha.


Na pomoc ze strony funkcjonariuszy nie trzeba było długo czekać.


W związku z zaistniałą sytuacją poinformowali oni dyżurnego, a kierującemu polecili aby jechał za radiowozem i przepilotowali go przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych na SOR do szpitala. Tam oczekiwali już pracownicy szpitala poinformowani przez dyżurnego, którym przekazano kobietę pod opiekę.

| 637 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 4 ):
do góry