REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości


Internetowy oszust w rękach policjantów - pokrzywdzeni z terenu całego kraju

Od 05-12-2017 : 14:10

Wrocławscy policjanci ustalili mężczyznę, który podejrzany jest o liczne oszustwa. Sprawca za pośrednictwem portalu internetowego oferował do sprzedaży płytki oraz artykuły do wykończenia wnętrz, następnie po otrzymaniu zapłaty nie realizował zamówienia, narażając w ten sposób pokrzywdzonych z terenu całej Polski na straty, co najmniej 100.000 złotych. Do tej pory policjanci udowodnili mu 6 tego typu czynów, ale podejrzewają, że takich zdarzeń na jego koncie może być znacznie więcej. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Przypomnijmy, że za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
foto:

 Funkcjonariusze Referatu I Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki ustalili mężczyznę, który podejrzany jest o liczne oszustwa. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska.


Mieszkaniec Wrocławia wystawiał do sprzedaży na jednym z portali internetowych do sprzedaży towar. Były to kafelki i artykuły do wykończenia wnętrz. Następnie po otrzymaniu pieniędzy nie realizował zamówienia.

36-letni mężczyzna działał w okresie od października 2016 roku do września br., czym spowodował straty sięgające, co najmniej 100.000 złotych wśród osób z terenu całej Polski.

Funkcjonariusze przedstawili do tej pory podejrzanemu 6 zarzutów dotyczących oszustw.

W dalszym ciągu okoliczności tej sprawy są wyjaśniane, a policjanci proszą wszystkie osoby, które w podobnych okolicznościach mogły zostać pokrzywdzone o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki.

Przypomnijmy, że za oszustwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

| 442 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 10 + 9 ):
do góry