REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Odpowie za włamania do mieszkań

Od 12-10-2017 : 18:36

Policjanci z powiatu kłodzkiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania. Sprawca pokonując zabezpieczenia dostawał się do mieszkań, z których kradł elektronarzędzia i sprzęt RTV. Łupem złodzieja padło mienie o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Funkcjonariusze część przedmiotów pochodzących z przestępstwa już odzyskali. Zatrzymanemu może teraz grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
foto:

Policjanci z Nowej Rudy zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego, który poszukiwany był przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego, jako podejrzewany o kradzieże z włamaniem.


Policjanci ustalili, że podejrzany we wrześniu br. dopuścił się w Nowej Rudzie dwóch włamań do mieszkań. Sprawca wykorzystując nieobecność domowników, po dostaniu się do lokali mieszkalnych, zabierał z nich elektronarzędzia oraz sprzęt RTV. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 10 tysięcy złotych.


Funkcjonariusze cześć skradzionego mienia już odzyskali. Okazało się, że podejrzany ukrył sprzęt w pomieszczeniach gospodarczych oraz w najmowanym pokoju. Obecnie policjanci sprawdzają wszystkie okoliczności tej sprawy i ustalają, co stało się z pozostałymi skradzionymi rzeczami. Funkcjonariusze sprawdzają także, czy 26 – latek nie ma na swoim koncie innych tego typu zdarzeń.


Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

| 158 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 7 ):
do góry