REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Fundusz Mieszkań na Wynajem – kolejna inwestycja we Wrocławiu już gotowa.

Od 12-10-2017 : 13:39

Fundusz Mieszkań na Wynajem, po niespełna roku od oddania pierwszej wrocławskiej inwestycji, przekazuje najemcom kolejną nieruchomość przy ul. Zakładowej 8,10,12. Przyszli najemcy mogą liczyć na atrakcyjną ofertę: dobrą lokalizację, wysoką jakość mieszkań w nowoczesnym budynku i gwarancję współpracy z wiarygodnym partnerem instytucjonalnym.
foto:

Wrocław jest jedną z najszybciej  rozwijających się polskich metropolii, która odnotowuje ciągły wzrost wskaźników ekonomicznych. Stolica Dolnego Śląska przyciąga nowych mieszkańców atrakcyjnym rynkiem pracy i dobrymi warunkami życia. Dlatego Fundusz Mieszkań na Wynajem zdecydował się rozszerzyć swoją ofertę w tym mieście. Pierwsza inwestycja Funduszu położona w ścisłym centrum Wrocławia - przy ulicy Dąbrowskiego 40 cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Niemal wszystkie spośród 118 mieszkań zostały już wynajęte.


Profesjonalny najem zapewniający stabilizację i bezpieczeństwo to nadal rzadkość na rynku nieruchomości w Polsce – podkreśla Magdalena Miązek, dyrektor biura zarządzania najmem BGK Nieruchomości S.A. – Dlatego Fundusz przedstawia najemcom unikatową ofertę, która zapewnia klientom nie tylko możliwość zameldowania się w wynajmowanym lokalu, ale także gwarancję stabilnej umowy. Najem długoterminowy to także doskonała alternatywa dla tych, którzy nie chcą decydować się na kilkudziesięcioletnie obciążenie kredytem hipotecznym na zakup własnego M.

 

Kolejna inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem we Wrocławiu oferuje najemcom nowoczesne mieszkania wykończone w standardzie „pod klucz”. Wszystkie lokale są wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt AGD w kuchniach i łazienkach, a także szafy ubraniowe i oświetlenie. Funkcjonalność zapewnia wygodny rozkład pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną, co poprawia komfort w codziennym użytkowaniu. Dodatkowym atutem są balkony we wszystkich mieszkaniach.

 

Wysoka jakość mieszkań jest dla najemców równie ważna, jak gwarancja bezpieczeństwa i całodobowa obsługa klienta. Mieszkańcy nieruchomości należących do Funduszu cenią przede wszystkim łatwy i szybki kontakt w przypadku usterek i awarii. We wszystkich naszych inwestycjach pełnią  dyżury administratorzy, a do dyspozycji lokatorów jest także 24 godzinny helpdesk – zaznacza Magdalena Miązek

 

Nowa wrocławska lokalizacja oferuje 128 mieszkań o metrażach od 28 m² do 68 m², a także miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Nieruchomość przy ulicy Zakładowej zlokalizowana jest w sąsiedztwie nabrzeża głównej odnogi rzeki Odry czyli atrakcyjnym miejscu spacerowym i rekreacyjnym,  a jednocześnie doskonale skomunikowanym z centrum Wrocławia. Jest to okolica bogata w infrastrukturę handlowo-społeczną. Na terenie nowego osiedla znajdują się sklepy, restauracje, przychodnie lekarskie, a także szkoła i przedszkole. W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowany jest kompleks nowoczesnych biurowców – Promenady Business Park, dzięki czemu jest to idealne miejsce do zamieszkania i pracy.

 

Oferta Funduszu Mieszkań na Wynajem, pioniera na rynku najmu instytucjonalnego, wciąż się rozwija. Dziś w jego zasobach znajduje się 1650 mieszkań w 14 inwestycjach. Nieruchomości Funduszu znajdują się obecnie w 6 polskich miastach: Warszawie, Piasecznie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku.


Osoby zainteresowane wynajmem zapraszamy do odwiedzenia strony www.funduszmieszkan.pl lub telefon pod numer 801 800 388,  22 468 84 60 lub 512 705 878

| 476 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 8 ):
do góry