REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Policjanci uratowali ludzkie życie

Od 11-10-2017 : 15:28

Świdniccy policjanci uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie, wieszając się w kabinie samochodu ciężarowego. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce interwencji przeprowadzili sprawną akcję reanimacyjną. Mężczyzna trafił do szpitala.
foto:

10 października br. funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem o nietrzeźwym kierującym, który przyjechał samochodem ciężarowym na teren jednej ze świdnickich firm.


Na miejscu policjanci z zamiarem sprawdzenia stanu trzeźwości kierowcy udali się do ustalonego samochodu ciężarowego, gdzie w kabinie pojazdu ujawnili mężczyznę z zawieszoną pętlą na szyi.


W celu ratowania życia kierowcy funkcjonariusze wybili szybę w drzwiach kabiny i odcięli wiszącego już 42 -latka. W związku z brakiem reakcji na bodźce zewnętrzne i brakiem oddechu przystąpili do reanimacji, którą prowadzili nieprzerwanie do przyjazdu pogotowia ratunkowego. Mężczyźnie, mieszkańcowi Wrocławia, udało się przywrócić funkcje życiowe i przewieziony został do szpitala.


Dzięki szybkiej akcji policjantów oraz sprawnie przeprowadzonym przez nich czynnościom reanimacyjnym, udało się uratować ludzkie życie.

| 238 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 5 + 10 ):
do góry