REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje


Śladami Eberharda Mocka - mroczne zakamarki

Od Patrycja Wites 03-10-2017 : 15:25

VIP Travel Wrocław serdecznie zaprasza na wycieczkę z przewodnikiem śladami Eberharda Mocka – bohatera powieści Marka Krajewskiego – która odbędzie się 11 października o 17:00. Trasa spaceru oparta została o książki „Widma w mieście Breslau”, „Dżuma w Breslau” i „Festung Breslau”.
foto: fotopolska.eu

Podczas drugiej z wycieczek opartych na motywach powieści kryminalnych Marka Krajewskiego zagłębimy się w mroczne zakamarki duszy Mocka, poczujemy obecność postaci, których nie sposób zobaczyć. Towarzyszyć nam będą spojrzenia, przed którymi nie można się ukryć, usłyszymy o całej plejadzie niebezpiecznych i dwuznacznych postaci.

Będziemy poruszać się w obszarze ulic Na Grobli, Marii Skłodowskiej-Curie, Szczytnickiej i Grunwaldzkiej.

W planie przejazd Polinką – niezbędne będzie zakupienie biletu (N 3 zł; U 1,5 zł).

Spacer poprowadzi Pan Michał Karczmarek – licencjonowany przewodnik miejski i prezes Koła Przewodników Miejskich Oddziału Wrocławskiego PTTK, którego znacie już między innymi z serii wycieczek „Piwny Wrocław” czy pierwszego spaceru „Śladami Mocka”.

Wycieczka potrwa 2 godziny.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Koszt wycieczki (w cenie zestawy audio – „słuchawki”): 20 zł

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do 9 października na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie prosimy wpisać "Śladami Mocka 11.10.".

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 1137 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 4 + 5 ):
do góry