REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje


Niezwykłe życie w podwodnym świecie

Od Brandscope 13-07-2017 : 13:58

W najbliższy weekend, 15 i 16 lipca o godz. 12, 15 i 17 Loopy’s World zaprasza na kolejne animacje z wakacyjnego cyklu „Przygoda na nieznanych wodach”. Tym razem mali odkrywcy zbadają niezwykłe życie w podwodnym świecie.
foto: Brandscope

Czy mali śmiałkowie rozwiążą zagadkę mądralińskiej ośmiornicy i czy uda im się obrać właściwy kierunek poszukiwań zaginionej rybki? Jej losy zależą od rozwiązania zadań, które wymagają nie lada wysiłku od naszych odkrywców. Dzieci będą musiały przejście przez terytorium parzących meduz, uporządkować plażę z pomocą krabów i wcielić się w rolę morskich żółwi. Po drodze będą również poznawać tajemnice życia w podwodnym świecie.

Dołączcie do zabawy!


Podejmij wyzwanie Wielkiego Błękitu!

W okresie wakacji oprócz weekendowych animacji dzieci mogą wziąć udział w fascynującej wyprawie – Wielki Błękit. To seria zadań polegających na samodzielnym odkrywaniu tajemnic świata mórz i oceanów. Swoje przygody młodzi podróżnicy będą mogli notować w specjalnym Dzienniku Odkrywcy, a ich trud i zapał zostanie nagrodzony odznaką!

Wszystkie letnie animacje dostępne są w ramach biletu wstępu. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1 i powyżej 13 roku życia jak zawsze do centrum wchodzą za darmo. Szczegółowe informacje o terminach i tematach letnich animacji znaleźć można na stronie internetowej: www.loopys.pl.

 

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy's World

www.loopys.pl

Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie

ul. Czekoladowa 20


 


| 1203 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 6 ):
do góry