REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Policjanci zlikwidowali profesjonalną uprawę konopi

Od 19-06-2017 : 12:28

Wspólne działania operacyjne policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i funkcjonariuszy z Kłodzka doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który w specjalnie wynajętym budynku posiadł ponad 60 kilogramów marihuany oraz linie produkcyjną do jej wytwarzania. Za przestępstwa narkotykowe odpowie on teraz przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
foto:

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku działając wspólnie z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zlikwidowali profesjonalnie przygotowaną uprawę marihuany na dużą skalę.


Uprawa znajdowała się na terenie jednej z prywatnych posesji w powiecie kłodzkim. W wynajętym budynku mieszkalnym, policjanci ujawnili specjalistyczny sprzęt służący do prowadzenia uprawy konopi indyjskich, a także nawozy płynne i donice. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 17 donic z krzewami konopi w różnej fazie wzrostu, a także ponad 60 kilogramów marihuany.


Działania policjantów wspierali także funkcjonariusze z Nysy i celnicy z Izby Celno-Skarbowej z Kłodzka.


Podejrzany 33-letni mieszkaniec województwa opolskiego, trafił do policyjnego aresztu.


Usłyszał już zarzuty w tej sprawie m.in. za posiadanie znacznej ilości narkotyków i posiadanie przyrządów do wytwarzania środków odurzających.

Okazało się, że mężczyzna ten był już w przeszłości karany za przestępczość narkotykową. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

| 751 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 2 + 7 ):
do góry