REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Wrocławianka MIN t zapowiada debiutancki album. Singiel Motion już w sieci!

Od 19-06-2017 : 08:45

Już na początku swojej kariery MIN t zyskała miano jednej z najbardziej utalentowanych kompozytorek i wokalistek na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Motion to pierwszy singiel promujący Assemblage - debiutancki album dla Otake Records, który potwierdza, że artystka sięga po więcej, a nowe horyzonty bez wątpienia znajdują się w jej zasięgu.
foto:

Niespełna trzy lata temu wielowarstwowy styl i brzmienie utworów Martyny Kubicz z miejsca zdobyły sympatię słuchaczy i krytyków muzycznych. Dziś, zmierzając tropem tytułu najnowszej kompozycji,  MIN t ponownie wywołuje poruszenie wśród odbiorców.  Utwór powstał podczas sesji nagraniowej dla BIMM Berlin we współpracy ze światowej klasy producentem Petem Smithem, zdobywcą nagrody Grammy za The Dream of the Blue Turtles Stinga (wer. live) i producentem m.in. Steviego Wondera, Cheryl Crow czy Johna Taylora. Motion to połączenie piorunującego żywego instrumentarium, futurystycznego funku i tanecznej elektroniki. Niespotykany feeling wokalny wrocławskiej artystki w relacji z przepastną aranżacją złożyły się na nieszablonowy, a jednocześnie niezwykle chwytliwy numer. 

Pamiętając wcześniejsze dokonania MIN t w kontraście do tegorocznej zapowiedzi, której towarzyszy kolażowy projekt graficzny autorstwa Barrakuz możemy być pewni, że długogrające Assemblage będzie pełne barwnych, nieograniczonych formą kompozycji. Premiera materiału reprezentantki kolektywu regime brigade, który pojawi się nakładem Otake Records - zaplanowana jest na tegoroczną jesień. Motion znajdziecie już teraz na kanałach muzycznych i społecznościowych wytwórni. 


| 308 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 3 ):
do góry