REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Okazja czyni złodzieja

Od 18-06-2017 : 19:46

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozić może kobiecie, która wykorzystując nieuwagę klienta w jednej z cukierni na terenie Świebodzic ukradła mu portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1000 złotych. Szybko przekonała się jednak, że nieuczciwość nie popłaca, bo jeszcze tego samego dnia została zatrzymana przez policjantów z powiatu świdnickiego. O jej dalszym losie zadecyduje teraz sąd.
foto:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach, w wyniku podjętych działań, ustalili i zatrzymali 59-letnią kobietę podejrzaną o kradzież mienia.


Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w jednej z cukierni na terenie Świebodzic. Podejrzana zauważyła, że jednemu z klientów, 84-letniemu mieszkańcowi Wałbrzycha przez nieuwagę wypadł portfel i wykorzystując tą sytuację ukradła go. Jej łupem padła gotówka w kwocie 1000 złotych oraz dokumenty.


Mężczyzna o kradzieży powiadomił obsługę cukierni, a ta miejscową Policję. Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, a następnie zatrzymali przed miejscem zamieszkania podejrzaną o ten czyn 59-latkę, która z skradzionym portfelem wracała do domu.


Kobieta przyznała się do kradzieży i oddała policjantom portfel z pieniędzmi i dokumentami.


O dalszym losie kobiety zdecyduje teraz sąd. Za kradzież może jej grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

| 1266 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 10 ):
do góry