REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje


Spotkanie z „Szattem” Palkiewiczem

Od Redakcja 05-06-2017 : 11:03

Koleje Dolnośląskie – partner świdnickiego eventu muzycznego Posłuchane_3.0 – zapraszają na spotkanie z Łukaszem „Szattem” Palkiewiczem. Jeden z najzdolniejszych producentów muzyki elektronicznej w Polsce i jednocześnie dyrektor artystyczny Posłuchane_3.0 będzie gościem w BOK Kolei Dolnośląskich na wrocławskim Dworcu Głównym w poniedziałek, 5 czerwca, o godz. 18. Wstęp wolny.
foto: Koleje Dolnośląskie

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania twórczości Łukasza Palkiewicza oraz rozmowy o zbliżającym się wydarzeniu w Świdnicy, które już tradycyjnie zgromadzi entuzjastów nowoczesnych i elektronicznych brzmień.

- To niepowtarzalna szansa, aby poczuć przedsmak muzycznego święta, które rozpoczyna się już 10 czerwca. Koleje Dolnośląskie są głównym przewoźnikiem Posłuchane_3.0, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług podczas dojazdu do Świdnicy. By podkreślić nasz związek z wydarzeniami, które są ważne dla mieszkańców regionu, postanowiliśmy również, że stacja Świdnica Miasto będzie w składach Kolei Dolnośląskich zapowiadana jinglem przygotowanym właśnie przez Łukasza Palkiewicza - mówi Katarzyna Odrowska, specjalistka ds. promocji KD.

Szatt, czyli Łukasz Palkiewicz to producent z Raciborza, obecnie mieszkający w Poznaniu. Współtworzył między innymi nieszablonowy kolektyw „Zaburzenia”. Mistrz Polski beatmakerów w kategorii Live act w roku 2013. Na swoim koncie ma między innymi występ na Open'er Festival 2015. Dzielił scenę z gwiazdami światowej muzyki takimi jak: Taylor McFerrin, Lapalux, Sun Glitters, Cid Rim czy IAMNOBODI.

| 998 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 1 + 9 ):
do góry