REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje


Nadodrzańskie historie piwne

Od VTW 19-05-2017 : 13:20

VIP Travel Wrocław i Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa zapraszają na niezwykły, aż trzygodzinny spacer połączony z rejsem statkiem! Już 27 maja (sobota) o godzinie 14:00 wyruszymy śladami Browaru Engelhardta i odkryjemy nadodrzańskie lokale piwne od Dąbia do Bartoszowic!
foto: WFDP

Nasza podróż szlakiem Odry i piwa rozpocznie się na Przystani Piaskowej (ul. Grodzka/Most Piaskowy), skąd punkt 14:00 wyruszymy w rejs w kierunku ZOO. Rejs statkiem wprowadzi nas w nastrój dobrej zabawy, a opowieści przewodnika przybliżą historię nadodrzańskich warzelni złotego trunku oraz miejsc, w których go spożywano.

Następnie wyruszymy na spacer wałami wzdłuż Odry aż do Jazu Opatowickiego. Ta widokowa trasa dziś jest idealnym miejscem na przechadzkę w słoneczny dzień, ale czy wiecie, że lata temu działał tutaj browar, a nabrzeże pełne było restauracji, piwiarni i lokali rozrywkowych? Choć dziś trudno to sobie wyobrazić, podczas naszej wycieczki spojrzycie na tę część Wrocławia z zupełnie nieznanej Wam strony!

Wycieczkę zakończymy w okolicy Jazu Opatowickiego, skąd możliwy będzie samodzielny powrót do centrum miasta autobusami lub tramwajami z Bratoszewic lub Biskupina.

Cena wycieczki 40 zł obejmuje:
- rejs statkiem z Przystani Piaskowej do ZOO,
- przewodnika przez cały czas trwania wycieczki,
- „słuchawki” – system audio.

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do dnia 24.05.2017 na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie proszę wpisać "Nadodrzańskie historie 27.05.".

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 1272 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 7 + 3 ):
do góry