REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje


Street Meet 2017 – nowe taneczne wydarzenie na mapie Wrocławia

Od 11-04-2017 : 09:31

Dnia 11 czerwca 2017 na Stadionie Wrocław odbędzie się 1 charytatywna edycja turnieju tańca. Organizowana jest przez Szkołę Tańca Flashdance wspólnie z Fundacją „Mam Marzenie”, Stadionem Wrocław oraz Dolnośląskim Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „OSTOJA”.
foto:

W dniu 11 czerwca przez cały dzień będzie trwać festiwal tańca połączony z wielką akcją charytatywną na rzecz Fundacji Mam Marzenie. Zapraszamy zawodników z całej Polski. Wrocławska Szkoła Tańca Flashdance od dawna poszukiwała możliwości aby połączyć pasję do tańca z działalnością charytatywną. O ludziach pracujących w szkole Flashdancepowiedzieć, że są pasjonatami, to właściwie nic nie powiedzieć. Nazwać ich specjalistami, to równie niewiele. O nich mówić trzeba w kategoriach tanecznej elektrowni atomowej, choć energii i tak produkują znacznie więcej. Z tych wszystkich pozytywnych wartości zrodziła się idea Street Meet. Cytując właściciela Szkoły, Roberta Barana: „Taniec potrafi mieć działanie terapeutyczne – to wiemy nie od dziś. Chcemy połączyć magię tańca z działaniem na rzecz tych najbardziej potrzebujących. Taniec wzbudza w ludziach to, co najlepsze – i na to właśnie liczymy, że z tej radości wypłynie coś dobrego i uda nam się zebrać jak najwięcej środków dla podopiecznych Fundacji”. 

Szkoła zdecydowała się pracować z Fundacją Mam Marzenie, której misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność pragną dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z przeciwnościami losu.

Jaki jest plan wydarzenia?

Cały dzień będzie trwał Festiwal Taneczny podzielony na dwa bloki. Blok 1, czyli występy zespołów w stylu Disco, Hip-hop i Freestyle w kategorii do 18 lat. Blok 2, czyli bitwy w stylu hip-hop i breakdance. Sędziować będzie międzynarodowe grono jurorskie. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, które zostaną obwieszczone w późniejszym czasie. Na wydarzeniu pojawią się także gwiazdy: Michał „Majkel” Kalcowski oraz Klaudia Antos – uczestnicy programu You Can Dance. Trwają rozmowy także z innymi gwiazdami sceny tanecznej, muzycznej i aktorskiej. Na wydarzenie zapraszamy młodzież, rodziny z dziećmi, a także wszystkich zainteresowanych tańcem. Oficjalne hasło wydarzenia to: „Mój styl, mój beat”

| 1172 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 4 ):
do góry