REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Atrakcje

Poznaj tajemnice najpiękniejszego dworca w Polsce!

Od PW 05-04-2017 : 14:31

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę z przewodnikiem po dworcu Wrocław Główny! Wejdziemy w najbardziej reprezentacyjne wnętrza, poszukamy smoków na peronach i odkryjemy wspólnie najpiękniejszy dworzec kolejowy w Polsce!
foto: PW

Chyba nie ma osoby, która by nigdy nie była na dworcu Wrocław Główny. Ale czy mieliście kiedyś czas, aby przystanąć i w spokoju podziwiać ten przepiękny budynek?

VIP Travel Wrocław zaprasza na zwiedzanie dworca z przewodnikiem, które odbędzie się 12 kwietnia (środa) o 17:00. Tego dnia nie będziemy spieszyć się na pociąg! Zamiast tego skupimy się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieliście pojęcia!

Wiecie, że na dworcu można odwiedzić kapliczkę? Chcecie się dowiedzieć ile prawdy jest w opowieściach o skarbach ukrytych w podziemnych schronach? Słyszeliście kiedyś, że obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Mamy dla Was sporo takich ciekawostek…

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski - Pani Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także dwunastoletnim stażem pracy na kolei :-)

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do dnia 10.04.2017 na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila prosimy wpisać "Dworzec 12.04.".

Koszt wycieczki (opłata za przewodnika i słuchawki – system nagłaśniający): 15 zł

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz mailowo biuro@viptravelwroclaw.pl

| 1791 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 8 ):
do góry