REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Atrakcje

Teatru Piasku - Mały Książę,

Od 04-04-2017 : 11:34

Zwyciężczyni programu „Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYR-em i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting).
foto:

Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.


„Mały Książę” (wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść 

o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają...”


Zapraszamy Państwa do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera. Przed nami niesamowite show w wykonaniu gwiazdy „Mam Talent” – Tetiany Galitsyny. Poruszająca opowieść o Małym Księciu opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona 

z elementami spektaklu teatralnego. Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna.


„[...] dobrze widzi się tylko sercem [...]” – zapraszamy na niespotykaną dotychczas interpretację 

kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych Małego Księcia.To niezwykły 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia.


Partnerem trasy jest Kinetic Sand

www.Kineticsand.pl


| 650 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 3 ):
do góry