REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Sport


Reprezentacja zagra we Wrocławiu ze Słowenią

Od 07-10-2016 : 08:50

14 listopada Reprezentacja Polski w piłkę nożną zagra ze Słowenią, mecz odbędzie się na Stadionie miejskim przy Al.Śląska1. Gościem specjalnym całego widowiska będzie nowo wybrany Prezydent UEFA – Aleksander Ceferin.
foto:

Obydwie reprezentacje grały już we Wrocławiu ze sobą w 2008 roku na stadionie przy ulicy Oporowskiej w ramach eliminacji do mistrzostw Świata w RPA. Mecz ten zakończył się remisem 1:1. Natomiast ostatni mecz Biało-Czerwonych z tym rywalem odbył się we Wrześniu 2009 w Maliborze również w ramach Eiminacji do MŚ w RPA przegraliśmy ten mecz 3:0.
Warto dodać ,że będzie to kolejny mecz orłów Adama Nawałki we Wrocławiu.Polacy grali tu swój mecz z Czechami w ramch Euro 2012,towarzysko z : Włochami,Słowacją,Szwajcarią.Ostatnie spotkanie rozegrane we Wrocławiu odbyło się w marcu z Finami wygraliśmy wtedy 5:0.            Polacy będą po meczu z Rumunią rozgrywanym w Bukareszcie w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2018.
Listopadowy rywal zajmuje obecnie 59 pozycję w rankingu FIFA.

Bilety
 Aby obejrzeć spotkanie na żywo trzeba zapłacić od 50 do 90 złotych za bilet.
Trybuny zostały podzielone na trzy z kategorie cenowe. Najdroższa kategoria to  miejsca wzdłuż boiska -90 zł za bilet . Druga kategoria to miejsca na łukach i za bramkami - 70 zł .Najtańsze miejsca są w najniższych rzędach za bramkami cena biletu to 50 zł. Wejściówki można kupić za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl. Od 13 do 20 października potrwa przedsprzedaż tylko dla posiadaczy kart kibica. A od 21 października dla każdego kibica.

| 2808 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 4 ):
do góry