REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
Wiadomości

Nie spocznę, dopóki nie zobaczę winnych na ławie oskarżonych". T. Komenda zeznawał w prokuraturze

Od 27-05-2018 : 13:50

Oczywiście, najgorsze przede mną. Dziś nie było możliwości, by powiedzieć, co się ze mną działo w zakładzie karnym. Mam nadzieje, że te zeznania sprawią, że w niedługim czasie wszystkie te osoby zobaczę na ławie oskarżonych. Nie spocznę, dopóki nie zobaczę tych osób na ławie oskarżonych – powiedział Tomasz Komenda po przesłuchaniu przez łódzkich prokuratorów we Wrocławiu.
foto:

Jego zeznania dotyczyły traktowania go na komisariacie policji w trakcie śledztwa. Łódzka prokuratura bada sprawę przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez prokuratorów i policjantów, którzy przed laty prowadzili postępowanie dotyczące zabójstwa i zgwałcenia Małgorzaty K. Śledczy ustalają, czy przed zatrzymaniem Komendy mogło dochodzić do celowego pomijania dowodów lub tworzenia fałszywych.

Tomasz Komenda Przesiedział on 18 lat za zabójstwo i gwałt. W połowie marca został przez sąd warunkowo zwolniony z odbywania kary. Według prokuratury - która zgromadziła nowe dowody w tej sprawie - mężczyzna nie popełnił zbrodni, za którą został skazany.

| 532 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 9 + 9 ):
do góry