REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Wroc�aw i okolice
dupa
Wiadomości

Nietrzeźwa matka „opiekowała się” swoją 4-miesięczną córeczką

Od 21-08-2017 : 15:47

Miliccy policjanci zatrzymali kobietę, która mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie „opiekowała się” swoją 4-miesięczną córeczką. Jeśli okaże się, że matka swoim zachowaniem spowodowała bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka, może grozić jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie również powiadomiony sąd rodzinny.
foto:

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Miliczu odebrał telefoniczne zgłoszenie od 33-letniej mieszkanki Milicza o awanturze domowej, jaką wszczął mieszkający z nią konkubent. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia nie zastali już tam mężczyzny, który oddalił się przed ich przybyciem. Podczas rozmowy z samą zgłaszającą wyczuli od niej woń alkoholu, a na stan nietrzeźwości wskazywało również samo zachowanie kobiety. Okazało się, że 33-latka mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie „opiekowała się” swoją 4-miesięczną córeczką.


Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które zabrało niemowlę wraz z matką do milickiego szpitala. Tam lekarze określili stan dziecka jako niebudzący zastrzeżeń, jednak pozostawili je na obserwacji. Nietrzeźwa matka natomiast została zatrzymana do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie.


Jeśli okaże się, że matka swoim zachowaniem spowodowała bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia dziecka, może grozić jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O całej sytuacji zostanie również powiadomiony sąd rodzinny.

| 270 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 8 + 6 ):
do góry