REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Policjanci pomogli matce z chorym 5-latkiem w dotarciu do szpitala

Od 16-06-2017 : 09:46

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z komendy miejskiej we Wrocławiu pilotowali auto z chorym 5-latkiem. Do funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia palącego się samochodu podjechała kobieta z chorym dzieckiem, która utknęła w związku z tym pożarem. Z uwagi na to, że stan zdrowia 5-latka nagle pogorszył się policjanci natychmiast pomogli w szybkim dotarciu kobiety i chłopczyka do szpitala. Dziecko zostało otoczone opieką lekarską. Okazało się, że po pewnym czasie stan jego zdrowia poprawił się
foto:

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wykonywali zabezpieczenie miejsca palącego się busa na zjeździe z autostrady A4 na Autostradową Obwodnicę Wrocławia. W pewnym momencie podjechała do nich kobieta z chorym 5-latkiem. Matka poinformowała policjantów, że jechała z dzieckiem do lekarza i utknęła w korku związanym z tym pożarem.


Z uwagi na to, że stan zdrowia chłopczyka nagle się pogorszył - gorączka ponad 40C, funkcjonariusze udzielili natychmiastowej pomocy. Policjanci wykonując pilotaż szybko i sprawnie dotarli do szpitala. Dziecko zostało natychmiast objęte opieką medyczną. Okazało się, że po pewnym czasie stan jego zdrowia poprawił się.


| 744 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 3 + 9 ):
do góry