REKLAMA:
Pomoc Drogowa 24h - Mechanika Pojazdowa
Wiadomości

Marka KiK rozpieszcza wrocławian – kolejny sklep już otwarty!

Od 13-06-2017 : 12:47

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich fanów odzieży i akcesoriów do domu w okazyjnych cenach, którzy mieszkają we Wrocławiu i okolicach – 9 czerwca w centrum handlowym Tarasy Grabiszyńskie nastąpiło wielkie otwarcie sklepu firmy KiK.
foto:

W myśl idei zawartej w nazwie sieci – „Klient jest królem” – mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska od niedawna mają kolejną możliwość, by na własnej skórze poznać, co to znaczy. Do sklepów marki zlokalizowanych w galerii handlowej Astra i na Bielanach Wrocławskich dołączył bowiem kolejny, znajdujący się w Tarasach Grabiszyńskich przy ul. Grabiszyńskiej 240.


Uruchomienie nowego sklepu stało się okazją do dopieszczenia klientów. Żeby włączyć i zachęcić ich do wspólnej celebracji tego wydarzenia, marka zorganizowała wielkie otwarcie, na które zaproszeni byli wszyscy, którzy cenią sobie wysoką jakość i obsługę w połączeniu z niskimi cenami.


Nie jest zaskoczeniem, że takich osób nie brakuje. Pierwsi klienci pojawili się w nowym sklepie KiK już o godz. 9:00, dzięki czemu mieli okazję uczestniczyć w oficjalnym i uroczystym przecięciu wstęgi. Po tym sygnale ruszyła zabawa, której atmosferę „podkręcała” imprezowa muzyka i aranżacja – imponujące dekoracje z czerwono-srebrnych baloników w barwach marki ucieszyły zwłaszcza najmłodszych klientów, choć konkurencja była mocna. Wielkiemu otwarciu towarzyszyły bowiem liczne gry i rozrywki, z których największym zainteresowaniem cieszyło się Koło Fortuny.


Nic dziwnego, bo w tej zabawie każdy wygrywał. Jedynym warunkiem uczestnictwa dającego możliwość zakręcenia kołem i zdobycia nagrody-niespodzianki było okazanie paragonu ze sklepu KiK na minimum 20 zł.


Mimo że ceny produktów oferowanych przez markę są naprawdę korzystne, a w dniu otwarcia i następującej po nim sobocie, 10 czerwca na cały asortyment obowiązywał dodatkowo 10-procentowy rabat, zrobienie zakupów na tę i większe kwoty nie sprawiło klientom najmniejszego problemu.


Oferta sklepów KiK to przede wszystkim odzież oraz dodatki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także szeroki wybór dekoracji i akcesoriów niezbędnych w każdej domowej kuchni, łazience, sypialni czy salonie, a nawet ogrodzie. I jest w czym wybierać, bo półki, koszyki oraz wieszaki z produktami są rozlokowane aż na 600 mkw. powierzchni sklepowej.


Ci, którym nie udało się pojawić w nowym sklepie KiK w dniu jego wielkiego otwarcia mogą tego żałować, ale nie powinni się smucić. Marka świętująca w tym roku 5-lecie swojej działalności w Polsce, zgodnie z mottem przyświecającym jej działalności, czyli „korzystnie, modnie, z pomysłem”, dba o swoich klientów przez cały czas nie tylko oferując im wysoką jakość obsługi, ale też częste promocje, konkursy, a także prospołeczne akcje o ogólnopolskim zasięgu. O wszystkim można się dowiedzieć wchodząc na facebookowy profil KiK, a od niedawna również na Instagram.


Nowy sklep KiK znajduje się przy ul. Grabiszyńskiej 240 we Wrocławiu. Można go odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele od godz. 9:00 do 20:00. 


| 1345 |

KOMENTARZE

Nick:
Treść:
Wpisz wynik działania
( 6 + 2 ):
do góry